Jak na ty nejlepší svatební fotky

Pokud patříte k těm soutěživějším ženichům a nevěstám, určitě se s přáteli sázíte, kdo bude vymakanější svatbu, voňavější květiny a delší vlečku. Náskok si před nimi můžete udělat i jinak - pomocí svatebních fotek.

 A nemusíte čekat až do svatebního dne. Vtipné a originální fotky můžete udělat kdykoliv a kdekoliv. Nezáleží na tom, jestli máte ten nejlepší foťák, nebo profesionálního fotografa. Stačí vám mobil a hlavně nápad. Hned na začátek vám řekneme, že fotkám v květinovém poli už dávno odzvonilo. Vyměňte květiny za něco originálního. Máme pro vás několik nápadů, kterými svým kamarádům vyrazíte dech.

1. Mafiánská rodina - Schválně, kolikrát jste viděli svatební pár převlečený jako členky mafie. Samozřejmě vám nesmí chybět hromada zbraní (jenom ne těch opravdových) a zlaté soupravy šperků na obou. Po vzoru Kmotra vám tady  dovolíme i červenou růži. 

zlaté soupravy šperků

2. Skok z letadla - Ne, vážně. Vyfikněte se a jděte! Fotky ze vzduchu bývají parádní i obyčejně a co teprve ty dvatební. Nemusíte být v plné zbroji, ženichovi bude stačit košile a nevěstě neformální bílé šaty. 

3. Malování na zeď - Nasaďte pohodlné oblečení, nakupte barvy a přemalujte celou zeď v bytě ve svatební tématice. Co třeba přenést na zeď představu o ideáním oltáři a vyfotit se u něj? Navíc vám k němu nic nebrání domalovat i robotického dinosaura nebo jednorožce. Navíc strávíte super odpoledne se svojí drahou polovičkou.

4. Panenky - Udělejte si kreativní den a vyrobte si panenky, které se vám děma podobají. Můžete je potom vyfotit v různých zábavných pózách a situacích. Navíc budou rozkošnou dekorací přímo na svatbě!

5. Natočte video - Zatočte fotkami ostatních a postupne na další úroveň. Naplánujte zajímavé aktivity, vyražte ven a celé to zdokumentuje. V postprodukci potom doplňte hudbu a efekty a vytřete zrak všem, kteří se chlubí fotkami.

Toto byl jenom minimální výtah toho, jak ve svatební bitvě zlikvidovat všechny ostatní. Určitě vás napadne hromada dalších tipů, které vám v tom pomůžou. Podělte se s námi! 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit