Vyberte ty nejlepší zlaté šperky pro vás!

Vybrat šperky pro tak významný den může být velice těžké rozhodnutí. Potřebujete, aby ladily s vašimi šaty, aby se nebily s vybraným líčením a musí sedět také s účesem. Někteří zajdou dokonce tak daleko, že ladí šperky i podle toho, co na sobě bude mít jejich drahá polovička. Dnes vám přinášíme pár tipů, jak šperky vybrat jednoduše a bez nervů.

 1. Nevymýšlejte šílené barevné kombinace

Pokud chcete mít práci s laděním šperků co nejjednodušší, zvolte pro celý obřad jednoduchou barevnou paletu. Ideálně klasickou bílou s několika málo doplňujícími barvami. Na těch už se můžete pořádně vyřádit podle toho, jaký je váš styl. Pokud chcete mít svatbu jako z pohádky, zvolte jemné pastelové barvy. Jestli jste pravý opak, vsaďte na nějakou punkovější barvu, třeba výraznou červenou. Důležité je hlavně to s barvami nepřehánět. Dvě až tři jsou ideální, pokud si chcete ušetřit práci s laděním.

2. Klasika není váš nepřítel

Jasně, asi se chcete odlišit od ostatních svateb, ale nemusíte na to jít hned s gepardími šaty a koncertem Dana Nekonečného (i když pokud je to váš styl, tak klidně do toho). Pro jednoduché sladění ale vyberte pouze pár výraznějších prvků ve stejné barvě, nebo barvách, které si jsou podobné. Skvělou volbou jsou klasické zlaté šperky - bílé i žluté. Nemusíte zůstávat u těch čistě zlatých, existuj spousta kombinací s různými drahými kameny nebo perlami několika barev.

3. Přizpůsobte tvar šperku vyzdobě

Ideální řešení pro případ, že se nemůžete sladit barvou. Inspirujte se při výběru šperků tématem svatby. Budete mít motýlkovou výzdobu? Co takhle náušnice ve tvaru motýlích křídel? Pokud na svatbě budete mít spoustu květin, můžete je doplnit květinovým přívěškem. Možností je spousta. A pokud máte více času, můžete si nechat šperk vyrobit na míru.

Toto byly tři naše tipy, které bychom při barevné organizaci svatby použili. Vy možná máte úplně jiné tipy, jak své úsilí převést jinam, než na šperky. Podělíte se?

zlaté šperky