Co si vzít na svatbu? Budete v šoku!

Většina stránek týkajících se svateb a příprav na svatby se většinou zabývá hledáním těch správných šatů, přípravou jídla, přemýšlením o tom, koho pozvat a nepozvat a další zábavné věci. Takže přepokládáme, že tyto věci už máte dokonale v malíku. My se dnes budeme zabývat detaily, o kterých se většinou moc nemluví, ale žádná nevěsta se bez nich neobejde.

svatební prsteny

 A občas se jedná o opravdu zajímavé věci, které vás sice pobaví, ale kdy žse zamyslíte, tak zjistíte, že na nich přece jen něco je. Co by vám ve vaší svatební lékárničce rozhodně nemělo chybět?

  • tavná pistole
  • cestovní šití
  • náhradní šperky
  • krizové kontakty

Možná si říkáte, že jsme se asi zbláznili. Ale toto jsou věci, které se ve váš Den D rozhodně neztratí. Možná vám to začne dávat smysl, když je trošku rozepíšeme.

Tavná pistole

Pomyšlení na nevěstu s tavnou pistolí je poměrně vtipná představa. Rozhodně jí ale bude líp než někomu, kdo připravený nebude a bude muset složitě řešit problémy s ulomeným podpatkem nebo rozbité dekoraci. Svatební výbava bývá hodně křehká a stačí malá chybka a je po parádě. Tavná pistole vás v takové situaci může zachránit.

Cestovní šití

Stačí jedna jehla a nit a můžete si snadno ušetřit celodenní procházení v roztržených šatech. Pokud to při zkoušení šatů přeženete s protahováním a nebo bude zapínání o trošku složitější než den předtím, můžete jakoukoliv škodu lehce napravit pár jednoduchými stehy. 

Náhradní šperky

Tento problém určitě budou znát ti, kteří nosí hlavně černou barvu. Doma to vypadá, že máte všechno oblečení v jednom odstínu černé, ale venku jsou tričko a kalhoty úplně jiné. To se může stát i se šperky. Růžové zlato na náušnicích není tak růžové, protože sluníčko svítí jinak než před týdnem? Mějte raději zlaté šperky do zálohy!

Krizové kontakty

A když ani vaše lékarnička nepomůže, hodí se mít pár kontaktů, které budou k dispozici kdykoliv, kdekoliv a okamžitě. Sepište si několik nejdůležitějších čísel, které zavoláte, když bude nejhůř.

zlaté šperky

Svatba je něco, co byste si měla užít naplno. Nenechte si ji zkazit malými katastrofami!