Svatební tradice

Darujte luxusnú ploskačku na prípitok s vašou družbou

Váš svadobný termín sa blíži a so svojou drahou polovičkou dohovárate posledné detaily vášho veľkého dňa, ktorý budete zdieľať spoločne s rodinou a priateľmi. Tí najlepší priatelia, ktorí pri vás stojí celý život a budú s vami stáť tiež pri oltári ako svedkovia a družba si zaiste zaslúži milé poďakovanie za ich priazeň. Darujte im pekné darčekové balenie a v ňom štýlovú ploskačku, ktorá je krásnym luxusným darčekom pre tieto príležitosti. Pomôžeme vám vybrať tie pravé ploskačky pre vaše svadobné garde.

Číst dál...

Víte, kdy darovat ženě briliantové šperky?

Darování šperků není každodenní záležitostí. Šperky se od pradávna berou jako znamení lásky mezi zamilovanými, nebo jako gesto, když vám na někom hodně záleží. Předávají se darem většinou jen při významných příležitostech. Víte, u kterých příležitostí je vhodné ženě darovat šperk?

Číst dál...

Tradiční svatební šperky

Svatbu si každý může udělat přesně podle sebe. Ať jste spíš člověk na tradice, nebo se ji rozhodnete pojmout trošku punkově, kreativitě se meze nekladou. Je to přece jenom váš den. Dnes se budeme orientovat na tradiční svatební šperky pro ty, kteří chtějí svatbu jako z pohádky.

Číst dál...

Svatba bez obřadu?

Vdala jsem se před sedmi lety, ale až teď, ke konci měsíce, slavím čtvrté výročí mé svatby. A ano, počítáte správně – můj manžel a já jsme čekali tři roky, než jsme uspořádali pořádnou a korektní svatbu pro okruh rodiny a přátel. Mohu vám o tom vyprávět do detailů, ale ve zkratce – chtěli jsme se vzít a tak jsme se vzali – žádné dárky, žádné drahé šaty, žádní hosté, jenom my dva, dva svědci a úředník. A nemám žádné výčitky.

 

svatba bez obřadu

Číst dál...