Program

Oblečení pro malé družičky

Svatby bývají mnohdy obrovské události, kterých se účastní celé rodiny. Mezi se hosty se mnohdy objeví i malé sestry, sestřenice nebo neteře, které se také chtějí obléct jako malá nevěsta. Jak vybrat to pravé oblečení?

Číst dál...

Jakou hudbu pouštět na svatební veselce?

Jako svědci, družičky, rodiče či známí můžete dostat nelehký úkol s výběrem hudby, která se bude pouštět na svatební veselce. Po chvilkových nadávkách na spořivost oddávaných („Proč sakra nemají diskžokeje?!“) se tedy plně vrhnete do příprav a rvaní vlasů může započít. V tomto článku Vám možná dokážeme hodně pomoci.

svatební veselka s hudbou

Číst dál...

Zábava pro svatebčany + dárek pro ženicha a nevěstu

Váš svatební den se blíží, a vy stále nevíte, co budete mít na svatbě za program? Nebo jste svědek a máte za úkol připravit zábavu pro hosty? Máme pro vás jeden tip, jak pobavit hosty i novomanželé!

Najděte 12 dobrovolníků z řad návštěvníků. Nejlepší je nějak označit, neptat se jich, protože jinak všichni odmítnou. Také se nám osvědčilo požádat nevěstu a ženicha, aby oněch 12 účastníků vybrali. Pozvěte je na parket a seřaďte je vedle sebe nejlépe do jedné řady. Pokud se nevlezou do jedné, můžou být ve dvou apod. Někam nabok posaďte ženicha a nevěstu tak, aby měli výhled a zároveň "nezavazeli" účastníkům soutěže.

Smyslem soutěže je, že v každém kole jeden člověk vypadne. Pokud vypadne, je nucený podepsat úpis, který ho zavazuje k nějaké aktivitě, kterou podnikne s novomanželi. Aktivity jsou rozděleny po měsících - proto 12 účastníků. Aktivita může být závislá na měsíci plnění (velikonoční úklid, pečení vánočního cukroví, sport...), ale mohou být také náhodné.

Číst dál...

Hudba a ozvučovací technika na svatbu

K programu každé svatby patří hudba. Muzika je u většiny svateb právě ten největší zdroj zábavy. Tím vám neříkáme, že pokud chcete svatbu, kde se hrát nebude, je to špatně! Jen pokud chcete mít hudbu, měl by to být zrovna prvek, na kterém se nevyplatí šetřit.

Číst dál...