Oblečení pro malé družičky

Svatby bývají mnohdy obrovské události, kterých se účastní celé rodiny. Mezi se hosty se mnohdy objeví i malé sestry, sestřenice nebo neteře, které se také chtějí obléct jako malá nevěsta. Jak vybrat to pravé oblečení?

 Musíte brát na vědomí to, že jde o děti. Hlavně v případě těch opravdu malých je důležité myslet především na pohodlnost. Projdeme si různé věkové kategorie dětí a u každé si řekneme, jaký styl oblečení je pro ni vhodný.

Miminka a batolata - pokud jsou vaše návštěvnice opravdu maličké, jde hlavně o praktičnost oblečení. Takhle malé děti vyžadují spoustu práce a musíte myslet na to, jak budete řešit věci jako například výměnu plen. Proto vybírejte jednoduché šatičky, které nebudou dítě nikde kousat nebo jej nějak jinak nepříjemně ovlivňovat. Miminka tkaé nemají moc velké pochopení pro různé šperky, zkuste tedy radši vyzdobit kočárek. Sladit jej můžete do barev, které si svatební pár vybrali pro výzdobu.

Holčičky do desíti let - Tady už se z děvčat stávají malé parádnice, které kradou maminkám klobouky a malovátka. Pořiďte jim proto nějaké pěkné šaty, elegantní boty a třeba i vlastní klobouk. Pokud ji baví i líčení, můžete ji přirozeně namalovat. Pro maximální roztomilost jí můžete dát i malou kytici.

Dívky do 15 let - V tomto věku už si holky pěstují svůj vlastní styl a z toho, když jim budete diktovat, co si mají brát na sebe, moc nadšené nebudou. Proto vám doporučíme udělat si výlet do obchodu a vybrat oblečení společnými silami. Můžete jí tak při výběru poradit, ale pořád je to ona, kdo má ve výběru hlavní slovo.

Co se týká například šperků, můžete pořídit například dívčí náušnice z bílého zlata. Ceny sice mohou jít docela vysoko, ale díky své kvalitě porostou spolu s dívkou. Dále můžete pořídit náušnice ze žlutého zlata, nebo také náušnice s brilianty. A samozřejmě i další šperky a doplňky, kterými všem vyrazí dech. Dejte si ale pozor na alergie, které příměsi v bílém zlatě mohou způsobit. Pokud vás alergie trápí, zvolte raději to žluté zlato.

dívčí náušnice z bílého zlata

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit