Zábava pro svatebčany + dárek pro ženicha a nevěstu

Váš svatební den se blíží, a vy stále nevíte, co budete mít na svatbě za program? Nebo jste svědek a máte za úkol připravit zábavu pro hosty? Máme pro vás jeden tip, jak pobavit hosty i novomanželé!

Najděte 12 dobrovolníků z řad návštěvníků. Nejlepší je nějak označit, neptat se jich, protože jinak všichni odmítnou. Také se nám osvědčilo požádat nevěstu a ženicha, aby oněch 12 účastníků vybrali. Pozvěte je na parket a seřaďte je vedle sebe nejlépe do jedné řady. Pokud se nevlezou do jedné, můžou být ve dvou apod. Někam nabok posaďte ženicha a nevěstu tak, aby měli výhled a zároveň "nezavazeli" účastníkům soutěže.

Smyslem soutěže je, že v každém kole jeden člověk vypadne. Pokud vypadne, je nucený podepsat úpis, který ho zavazuje k nějaké aktivitě, kterou podnikne s novomanželi. Aktivity jsou rozděleny po měsících - proto 12 účastníků. Aktivita může být závislá na měsíci plnění (velikonoční úklid, pečení vánočního cukroví, sport...), ale mohou být také náhodné.

Princip soutěže je poměrně jednoduchý - soutěžící vždy dostanou za úkol přinést nějakou věc ženichovi a nevěstě. A kdo ji přinese poslední, ten vypadává. Věci to mohou být různé - rtěnka, tkanička, zápalka, pivo... Vaší kreativitě se meze nekladou ;-).

 

Snad jsme soutěž popsali dostatečně, v případě dotazů se nebojte zeptat!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit