Svatební fotokoutek

Fotokoutek by neměl chybět na žádné akci, kde se plánujete bavit s přáteli. A svatba není výjimkou. Hledáte inspiraci pro tu vaši?

 Na internetu najdete inspirativních fotek opravdu hodně. Všechny ale mají společné určité znaky a je na vás, které dekorativní prvky si do fotokoutku vyberete. My nejčastěji vídáme například tyto:

1. Květiny - svatební klasika. Můžete si vybrat klasické bílé, nebo i barevné. Můžete je sladit s dalšími dekorativními prvky nebo s celou barevnou paletou, kterou jste pro svou svatbu vybrala.

2. Fotky s přáteli - Na svatbu většinou zvete rodinu, přátele a další blízké. Proč je nezahrnout i ve fotokoutku? Momentálně letí polaroidové fotky přilepené nebo zavěšené na zdi. Celému vzhledu fotokoutku tyto fotky dodají pocit vřelosti a přátelskosti.

3. Komiksové bubliny - Fotokoutková klasika. Komiksové bubliny můžete najít snad na každé akci. Texty v bublinách se většinou přizpůsobují typu akce, tak si nezapomeňte vymyslet vtipné svatební texty, které prostě budou bavit.

4. Roztomilé zvířátko - Každý miluje zvířátka a každý miluje zvířátka na fotkách. Dejte si ale pozor na to, abyste se o ně po celý den pořádně starali a aby jim nikdo neubližoval. 

5. Speciální efekty - Ty se přidávají až po vyfocení. Můžete si vybrat rámeček, kočičí ouška, samolepky a další ozdobičky. Každá fotka pak bude originální.

Pokud na svatbě chcete fotokoutek, ale ještě ani nevíte, jaké pozadí si vybrat, dejte šanci vynálezu zvanému stěnové panely. Jsou to desky, které většinou složí k obložení zdí, ale dají se využít i jako pozadí pro fotokoutek. Navíc jsou krásně bílé, takže ať už si zvolíte jakékoliv dekorativní prvky, vždycky budete ladit.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit