Jak vybrat to správné líčení

Ač se to nemusí zdát, i líčení je takový doplněk. Může váš outfit vymrštit na vrchol, nebo jej úplně shodit. My vám dnes dáme pár tipů, podle čeho se při výběru líčení řídit.

 Make-up je v posledních pár letech oblíbenější, než kdy jindy. S růstem Youtube kanalů beauty vlogerek a rozšířením profesionálních značek i mezi obyčejné smrtelníky se nám přímo rojí hejna MUAs (make-up artists). Tento titul ale stojí hromadu úsílí a často i léta praxe. A co když se obyčejně nemalujete a svatba je jedna z těch speciálních údálostí, kdy se chcete vyfiknout? 

Ještě předtím, než vykoupíte Sephoru, poraďte se s profesionálem. Ten bude schopen říctt, jaký máte typ pleti, jaké barvy vám sednou nejlépe a když mu ukážete, jakou paletu barev plánujete pro obřad, pomůže vám vybrat konkrétní barvy, do kterých byste měla své líčení naladit. Líčidla se totiž mohou pořádně prodražit a nákup těch nevhodných by vás mohlo zabolet u srdíčka (hlavně po všech těch výdajích za samotnou svatbu). Od toho jsou v obchodech zkušené prodavačky, které vám budou schopny poradit, když si nebudete úplně jistá mezi dvěma odstíny rtěnky nebo stínů. Nezapomeňte používat testery! Je jedno, jestli z obchodu odejdete s rukou počmáranou malovátky. Vyzkoušejte různé odstíny a jejich kombinace. Jenom tak zjistíte, která vypadá nejlíp.

Dobře, malovátka jste nakoupila, teď přichází ta část, kdy si je budete piplat na obličej. Tady se zase můžete rozhodnout mezi několika možnostmi. Můžete se nalíčit sama. Máte plnou kontrolu nad tím ,jaký bude výsledek, ale třeba u očních linek riskujete, že jedna bude naprosto perfektní a druhé oko bude vypadat jak po bitce. Kvůli tomuto bychom doporučili asistenci druhé osoby. Například kamarádky, která má zkušenosti nejen s líčením, ale také s vámi a bude vědět, co vám sluší nejvíc. Nebo můžete skočit k profesionální kosmetičce, která je vyzbrojená nejen kvalitními štětci, ale také mnoha zkušenostmi a triky, které se za svou kariéru naučila.

Pokud se ještě rozhodujete nad tím, jaké šperky pro Den D zvolit, souprava z bílého zlata může být ta správná volba. Jsou decentní a elegantní a jejich design bude krásně ladit nejen se šaty, ale i s vaším novým líčením.

souprava z bílého zlata

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit