PRAHA: nejromantičtější místa

Ne nadarmo se říká Praze srdce Evropy. A protože je Praha skutečně staré, romantické místo, vybrali jsme pro vás ta nejkrásnější místa na procházku, žádost o ruku nebo třeba svatební focení!

praha

Vyhlídka z Petřína

Na Petřín chodí často zamilovaní, proto ani my toto místo nemůžeme opomenout. Krásný park, romantická rozhledna a krásný výhled. Doporučujeme toto místo navštívit večer, kdy celá Praha svítí a vypadá opravdu mysticky. Pokud byste chtěli svatební hostinu blízko Petřína, můžeme doporučit restauraci Nebozízek, která uspokojí i náročnější klientelu a romantika na vás bude dýchat pěkně zblízka.

Vyšehrad

Na Vyšehrad se poměrně zapomíná, přitom v krásném počasí může nabídnout krásnou procházku. Kostel sv. Petra a Pavla je jasnou dominantou, která patří mezi hlavní symboly Prahy. Magická atmosféra vás bude provázet celou procházkou a některá místa přímo vybízí k romantickému pokleknutí a žádosti o ruku.

Parky a zahrady

Praha skýtá řadu míst, která nejsou až tak frekventovaná. Například Stromovka, Letná, Havlíčkovy sady, Divoká Šárka. Zde si můžete vychutnat více intimní atmosféru ve spojení s přírodou. Pokud chcete doporučit romantické místo na večerní víno, doporučujeme Viniční altán.

Tak co, vybrali jste si? Pokud máte vlastní tip na romantiku v Praze, můžete se o něj podělit v komentářích!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit