• ŽÁDOST O RUKU
  nad osvětleným městem

  ♥ ♥ ♥Každá o tom sníme... A třeba se to někdy stane skutečností. Víte, jak vašeho partnera lehce popostrčit? Nechejte náš článek otevřený na vašem počítači a nenápadně odejdete, když bude nablízku. Uvidíte, že se dočkáte :-) Read More
 • INSPIRACE
  v dortech

  Fialová barvaJe Vaše barvička fialová? Nechejte se inspirovat krásnými svatebními dorty! Read More
 • DOKONALÉ
  NEHTY

  Dokonalost v každém detailuVytvořte si třeba i sama krásné romantické nehty, které dokreslí atmosféru Vašeho Dne' Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • Svatba v autě

 • Svatba v přírodě

 • Svatba na pláži

 • Svatba na zámku

 • 1

ARCHIV

Svatba a peněženka

Přípravy na svatbu nejsou snadná záležitost. Strávíte s nimi měsíce a měsíce času a veškeré zařizování se může pořádně prodražit. Máte pocit, že vaše peněženka umírá? Pořiďte novou!

Číst dál...

Materiály na sexy korzety

Koupit si, třeba jako vánoční dárek sama sobě, sexy korzety není vůbec špatný nápad. Na internetu je výběr poměrně široký, i když je nutné zjistit si přesnou velikost (a také znát tu svou), abyste pak nebyla z korzetu zklamaná. Dalším důležitým bodem, pokud vybíráte na eshopech, je materiál. Podle něho můžete zjistit, zda bude vypadat sexy korzet přesně tak, jak slibují modelky na fotkách. Následující materiály jsou využívané a na korzety se hodí:

Číst dál...

Češi a peněženky

Jsou věci, které příliš často neměníme. Průměrná Češka si pořídí novou peněženku jednou za tři a půl roku. To je celkem málo! Čech tak učiní v průměru jednou za pět let. Kdyby jenom věděli, jaké peněženky si můžou zakoupit... A navíc jsme jako národ příliš stereotypní. Tak je možná ten pravý čas trochu to změnit. A vyrazit na nákup originální dámské kožené peněženky! Ačkoli peněženka patří mezi několik málo věcí, bez kterých se denně neobejdeme, málokdo jí věnujeme patřičnou pozornost. Ve srovnání třeba s mobilním telefonem, který rovněž denně používáme (a mnohdy dokonce sdílí v dámské kabelce místo hned vedle peněženky), ji příliš neobměňujeme, neupravujeme, a jak vyplývá z veřejného průzkumu, dokonce ani nečistíme. Přitom jen těžko najdete materiál, ze kterého se peněženky vyrábějí, jenž by se nedal omývat. Tak či tak jsou stále v kurzu dámské kožené peněženky. Je to pro nás známka luxusu, kvality a péče o sama sebe.

Mít svou Prestige obuv

Mně osobně již nebaví nekvalitní rozpadající se boty dokonce od renomovaných výrobců. Prodejci zamítají reklamace, když mají ve smlouvě ošetřenou tuto nutnost skrze "vycházkovou obuv". Zato Prestige obuv nikdy nezklamala. Tyto boty se dají nejlépe využívat samozřejmě jako pracovní boty, díky odolné podrážce proti hřebíkům, hrbolům atd. Materiál je také dobře padnoucí na každou nohu a snadno se dá umýt od bláta či malty. To ale není vše. Prestižky se nevzdávají ani mezi mladými uživateli. Na oficiálních stránkách si můžete sami navrhnout vlastní model v různých barevných kombinacích, takže se již nemůžete vymlouvat na vkus :-). Je sice těžké odolat vizuálnímu náporu tří proužků či fajfky, ale Prestige obuv je zkrátka tradiční českou zárukou kvaity a designu, který jinde nenajdete.

Vyrobte si vlastní jarní šperk

Přichází jaro a léto, a mnoho dam vytahuje barevné kousky ze svých šatníků. K tomu se samozřejmě hodí pořídit si krásné korále a bižuterii. A co takhle si ji vyrobit sama? K tomu vám krásně poslouží korálkové návody, které najdete například na webových stránkách koralky-shop.cz, ale také na korálkovacím fóru a dalších stránkách.

návody z korálků

Číst dál...

Vybavte se luxusními plavkami na léto, které jsou vhodné i pro plnoštíhlé dámy

Přichází léto, doba tepla, sluníčka a dovolených. Máte nějaké to kilo navíc a stydíte se jet někam k moři? Pořiďte si nové luxusní plavečky, které vám ukáží, že jste krásná, usmějte se na sebe do zrcadla, na hlavu si nasaďte slamák do ruky sluneční brýle, osušku a můžete vyrazit na dovolenou!

plavky pro plnoštíhlé ženy

Číst dál...