• Svatba v autě

  • Svatba v přírodě

  • Svatba na pláži

  • Svatba na zámku

  • 1

Svatba a peněženka

Přípravy na svatbu nejsou snadná záležitost. Strávíte s nimi měsíce a měsíce času a veškeré zařizování se může pořádně prodražit. Máte pocit, že vaše peněženka umírá? Pořiďte novou!

 A proč ne rovnou koženou? Tento materiál z módy snad nikdy nevyjde. Máte před svatbou, vybrala jste si ty perfektní šaty a my si nemyslíme, že jste se snažila sladit se starou peněženkou. Tak si teď pořiďte nějakou, která bude s vašimi šaty perfektně ladit. Skvěle vypadá klasická černá kůže, která působí elegantně a dospěle a tvoří skvělý kontrast ke světlým šatům, ať už jsou bílé, nebo třeba pastelové. Pokud chcete působit jako paní podnikatelka, doporučujeme hnědou kůži, ze které profesionalita vyzařuje na kilometry daleko. Navíc hnědou peněženku můžete pořídit i své drahé polovičce. Jestli chcete přitáhnout pozornost, ale přitom zachovat sofistikovaný vzhled, můžete si vybrat i z výraznějších barev, jako je ostrá červená, nebo neonová růžová. Tyto barvy působí mladě a živě, což kožený materiál vyvažuje svou elegancí a dospělostí.

Dámské módní peněženky jsou čím dál oblíbenější. Stále častěji vídáme podlouhlé peněženky, které skoro připomínají malé kabelky. někdy mají dokonce řetízek, takže si můžete peněženku přehodit přes rameno. Výrobci peněžek navíc různě kombinují barvy a vzory, takže si každá z vás vybere peněženku, která nejvíc odpovídá vašemu stylu. Peněženka už dávno není jenom pouzdro na peníze, ale plnohodnotný módní doplněk. A správně zvolené doplňky z vás na svatbě udělají opravdovou hvězdu.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit